آخرین اخبار : 

طراحی سایت شرکتی چیست؟


طراحی سایت شرکتی

با رشد روز افزون در دنیای آنلاین کسب و کارهای گوناگون علاوه براینکه در فضای فیزیکی فعالیت خود را انجام می‌دهند دردنیای آنلاین هم فعالیت کاری خود را ادامه می‌دهند. از این طریق به رشد و توسعه کسب و کارشان کمک شایانی خواهند کرد. طراحی سایت برای هر کسب و کاری به عنوان یک نمای از آن کسب و کار در فضای وب است. بدین صورت هرکسب و کاری می تواند بصورت عالی خود را معرفی کنند.

آرتیمان وب با ایجاد بخش طراحی سایت شرکتی تصمیم دارد تا یک تصویر عالی را در ذهن مخاطبان هر کسب و کار ثبت کند تا از این طریق بتواند افرادی که هیچ گونه آشنایی قبلی با شرکت موردنظرشان در فضای فیزیکی ندارندیک تصویرعالی از نحوه کارآنها ایجاد کنند.

وب سایت شرکتی برای چه کسانی مفید است؟

وب سایت شرکتها ، وب سایت هایی هستند که به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شوند. امروزه تقریبا اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب سایت را حس می کنند و شرکتهای بزرگتربه وب سایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکتهای تابع خود در تماس باشند.

طراح سایت شرکتی

آرتیمان وب

اهداف راه اندازی و طراحی سایت شرکتی

در هنگام ساخت سایت و طراحی سایت شرکتی اولین پرسشی که باید از خود بپرسید این است که ” هدف از طراحی سایت شرکتی چیست ؟” جواب این سوال کاملا واضح است. اگر شما خرده فروش هستید هدف شما فروش محصولاتتان است. اما اگر تمایل دارید که وب سایتی بروشور مانند داشته باشید، طراحی یک صفحه وب برایی شما کافیست. این یک شروع خوب است . اما استفاده از افکار خاص تر و ویژه تر، در طراحی یک وب سایت مناسبتر به شما کمک خواهد کرد.اگر شما وب سایتی با اهدافی که در بالا گفته شد طراحی کنید، قطعا به اهداف خود خواهید رسید. البته ارزیابی شرکت طراح وب سایت شما نیز در این زمینه موثر است.برای مثال شاید افکار شما این باشد که استفاده از سادگی طراحی سایت شخصی میتواند به شما کمک کند و یا طراحی سایت اختصاصی بهترین راه حل برای شما باشد، مطمئنا راه کار هایی که شرکت آرتیمان وب به شما ارائه میکند میتواند نقش بسزایی در انتخاب بهترین تصمیم داشته باشد

اطلاعات تماس دفاتر آرتیمان وب:

دفتر مرکزی تهران

تهران ، سهروردی شمالی

خیابان اندیشه ، بین اندیشه ششم وهفتم
پلاک ۲۳ ، واحد ۶

+۹۸۲۱۸۸۴۴۷۳۳۹

info [at] artimanweb.com

 

دفتر امارات (دبی)

۴۳ ۲۶ B St, Dubai

United Arab Emirates

+۹۷۱۵۲۶۴۶۱۶۱۶

Dubai [at] ArtimanWeb.com